Opinie naszych pacjentów

Zbigniew Kustra – ZnanyLekarz.pl

28 Opinii
 1. B.Rittner, Kraków
  B.Rittner, Kraków says:

  Jestem pacjentką dr Kustry od kilkunastu lat. Lekarz niezwykłej wiedzy medycznej i kultury osobistej, a nade wszystko cierpliwy- odpowiada rzeczowo na wszystkie pytania, nawet najbardziej błahe i trywialne.
  Wszystkim dużo zdrowia życzę, ale gdyby „coś”…polecam dr Kustrę.
  Dziękuję personelowi pomocniczemu za wyrozumiałość.

  Odpowiedz
 2. Helena Stój
  Helena Stój says:

  Chciałam złożyć najserdeczniejsze podziekowania Panu doktorwi Zbigniewowi Kustra oraz calemu personelowi medycznemu za wielki profesjonalizm, życzliwość i niezwykle ciepłe podejście okazane mi podczas pobytu w waszej przychodni.Przekazuje wyrazy szczerej wdzięczności za wyleczenie mojej nogi.

  Odpowiedz
 3. A.Frączek
  A.Frączek says:

  Nieszablonowy człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Amputacja moich nóg była już „na dniach” lecz dzięki pewnej Pani trafiłam do Venamedu uratowało to moje nogi 10 lat byłam źle leczona kilka wizyt u Dr Kustry dało widoczne efekty poprawy jestem zadowolona Polecam wszystkim!

  Odpowiedz
 4. S. Szewczyk
  S. Szewczyk says:

  O panu doktorze dowiedziałam się od znajomej. Szkoda że tak późno, wystarczyły bowiem 2 wizyty by zagoiła się otwarta rana żylakowa na nodze, z którą przez 20 lat nie umieli sobie poradzić inni lekarze. Wyrazy podziękowania składam panu dr Kustrze za fachową wiedzę, uprzejmość i szybkie wyleczenie. Dziękuję także personelowi medycznemu, który niestrudzenie pomaga panu doktorowi. Wszystkim niezdecydowanym, a szukającym wybitnego specjalisty polecam pana dr Kustrę.

  Odpowiedz
 5. Podkarpacie
  Podkarpacie says:

  Lepiej późno niż wcale, warto czekać bo takiego lekarza nasze biedne Podkarpacie nie posiada, a warto było by mieć takie ręce w Jaśle. Wizyty u 8 lekarzy na Podkarpaciu nie dały takiego efektu jak jedna u Pana Doktora Kustry!! Serdecznie dziękuje Panu za wyleczenie nogi mojego męża, wraz z podziękowaniami dla całego personelu! L.G Jasło

  Odpowiedz
 6. Władyłsawa Figiel
  Władyłsawa Figiel says:

  Gorące podziękowania dla Pana doktora Zbigniewa Kustry za wyleczenie mnie z zakrzepowego owrzodzenia żylakowego. Wieloletnie leczenie w różnych przychodniach czy szpitalach nie dawało rezultatów. Dobry Bóg postawił na mojej drodze Pana Doktora. Dzięki Jego zaangażowanemu leczeniu moje nogi są dzisiaj zdrowe , a ja mimo moich 80 lat chodzę gdzie chcę i ile chcę. Dobry Lekarz i dobry Człowiek . Z całego serca dziękuję Panie Doktorze.

  Odpowiedz
 7. Stefania
  Stefania says:

  Podziękowanie dla dr Zbigniewa Kustry za wyleczenie rany owrzodzenia żylakowego,które bezskutecznie leczyłam u innych specjalistów. Polecam Pana Doktora osobom z podobnymi problemami.

  Odpowiedz
 8. Stasia
  Stasia says:

  Bardzo serdecznie dziękuję Panu Doktorowi Kustrze za wyleczenie rany żylakowej. Pan Doktor to człowiek z profesjonalnym podejściem do pacjenta, ogromną wiedzą i umiejętnościami. Życzę Panu wielu sukcesów zawodowych i grona zadowolonych jak ja pacjentów.

  Odpowiedz
 9. Magdalena
  Magdalena says:

  Takich lekarzy niestety jest już bardzo mało, ponieważ jest to lekarz z powołania, kompetentny, z ogromną wiedzą!! Leczę u Pana Doktora zapalenie żył kończyn dolnych i z racji tej, że Pan Doktor jest w tej dziedzinie specjalistą uważam, że należy się dla Pana Doktora pochwała za prawidłowe leczenie tej choroby. Jednakże w moim przypadku na uwagę zasługuje również wyleczenie mnie już w 90% z choroby skórnej, która pojawiła się u mnie na skutek alergii na antybiotyki. Była ona bardzo trudna do wyleczenia, ponieważ jeździłam po wielu specjalistach – dermatologach i nikt nie potrafił mi pomóc. Moje całe ciało było jak jedna wielka rana i do tego okropnie swędziało. Dziękuję Panu Doktorowi za profesjonalne i fachowe podejście. Przepisane leki są rzeczywiście skuteczne i stan skóry diametralnie się poprawił. Mogę wreszcie normalnie funkcjonować. Maria z Uścia Gorlickiego

  Odpowiedz
 10. Henryka Michalina Trzpis
  Henryka Michalina Trzpis says:

  Witam miała olbrzymie żylaki , nigdy nie miałam czau po usg lekarz zapisał ,mie na wcześniejsza wizytę u Pana Doktora , i to tylko,dzięki jego namowom , i ustalone,u szybko terminu , i grzeczności , jestem juz miesiąc po operacji , życzliwy personel szczególnie Pani pielęgniarka która opiekowała sie mani była jeszcze jedna pacjentka 16azdziernik , pan doktor anestezjolog , atmosfera w klinikę znakomita , ta droga chce okazać wdzięczność, dla Pana doktora i całego personelu

  Odpowiedz
 11. Magdalena
  Magdalena says:

  Moja 64 letnia mama, chora na cukrzycę zwróciła się do mnie o pomoc, ponieważ stwierdzono u niej zakrzepowe zapalenie żył. Stan jej nogi każdego dnia pogarszał się mimo konsultacji z pobliskimi specjalistami i podjętym leczeniem. Efektem tych działań było owrzodzenie całego podudzia, martwica tkanek, w wyniku których każdego dnia po dwóch godzinach konieczna była ponowna zmiana cieknącego opatrunku. Byłam bezradna, ponieważ zostałam z tym sama, utwierdzając się w przekonaniu, że innej alternatywy nie ma. Rokowania były takie, że noga prędzej czy później będzie musiała być amputowana. W końcu zostałam nakierowana na dr Zbigniewa Kustrę. Mimo odległych terminów, Panie w rejestracji zrozumiały moją sytuację, pomagając ustalić wizytę w jak najbliższym czasie. Pan doktor nie mógł podjąć się leczenia, gdyż noga mamy była w bardzo złym stanie, zagrażając jej życiu, niepokojąca była wysypka krwotoczna. Natychmiast otrzymałyśmy od Pana doktora skierowanie do szpitala. Ta decyzja umożliwiła nam podjęcie leczenia w Krakowie. Po miesięcznym pobycie w szpitalu, wysypka minęła, ale stan nogi się nie zmienił. Dalszego leczenia podjął się dr Kustra, który w ciągu zaledwie dwóch miesięcy sprawił, że rany zostały całkowicie wygojone. Przez cały okres choroby mamy spotkałam się z wieloma specjalistami, zarówno w miejscowym szpitalu jak i klinice krakowskiej, a nikt nie zdołał pomóc mi i mojej mamie. Pragnę złożyć serdeczne podziękowania za okazany profesjonalizm oraz empatię. Nie spotkałam dotychczas tak skromnego, a zarazem wielkiego lekarza poświęconego w całości swojej profesji. Wynikiem tego są nowoczesne metody leczenia i trafność diagnozy, budowane wieloletnią pracą, doświadczeniem i zaangażowaniem. Dr Zbigniew Kustra zapisze się w mojej pamięci jako lekarz z darem od samego Boga, niosący pomoc w sytuacjach, które wydają się być bez wyjścia.

  Odpowiedz
 12. Sofia W.
  Sofia W. says:

  Pan dr Kustra jest narzędziem w ręku Boga! Miałam wycięta łydkę jednej nogi w wyniku martwicy, która spowodowana była zatorem żylnym. Leczona w sądeckim szpitalu przeszłam dwa przeszczepy skóry, które nie mogły się udać bez wcześniejszego usunięcia przyczyny. Po kilku latach leczenia przez miejscowych lekarzy i codziennych opatrunkach wykonywanych samodzielnie w domu zgłosiłam się do Pana Doktora z raną nadal wielkości dłoni i nogą, która sprawiała wrażenie martwej: odczuwałam ból, ale była zimna i lekko fioletowa. Już po pierwszej wizycie, na której Pan Doktor zastosował sklerotyzację żył, odłożyłam środki przeciwbólowe zażywane dotychczas parę razy dziennie. Po paru wizytach i kilku miesiącach stosowania się do zaleceń Pana Doktora, rana wygoiła się bez konieczności ponownego przeszczepu! Doświadczyłam mojego osobistego cudu. Ja, której mówiono, że „ludzie bez nogi też żyją” mogę chodzić na spacery z wnukami i cieszyć się życiem. Nadal jestem pod opieką Pana dr Kustry, by zapobiec kolejnym zatorom. Panie Doktorze, DZIEKUJĘ! w imieniu własnym oraz mojej rodziny, za pomoc, za profesjonalizm, wiedzę i za Człowieczeństwo. Wyrazami uznania pragnę objąć także cały personel przychodni. Pozdrawiam serdecznie. Z wyrazami niewymownej wdzięczności,

  Odpowiedz
 13. Andrzej Kwasek
  Andrzej Kwasek says:

  Pan dr Zbigniew Kustra jest wspaniałym lekarzem mającym duże doświadczenie i wiedzę lekarzem, a przede wszystkimi fachowcem w swojej specjalności. Dzięki panu doktorowi mogę poruszać się na obu nogach.Kiedy inni lekarze mówili o amputacji nogi, pan doktor z uporem walczył o nią. Dla mnie i moich najbliższych pan dr Zbigniew Kustra jest nieocenionym, niosącym pomoc, bardzo dobrym człowiekiem. Wykazuje dużą cierpliwość i wyrozumiałość dla pacjentów , odpowie na każde Państwa pytania i rozwieje wątpliwości. Doktor stosuje nowoczesne metody leczenia, co w efekcie przekłada się na trafne diagnozy w rozpoznaniu różnych schorzeń naczyniowych. Dziękuję Panu dr Zbigniewowi Kustrze i całemu personelowi medycznemu Venamedu za opiekę nade mną. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 14. Teresa
  Teresa says:

  Witam bardzo dziękuję za pomoc okazaną w mojej chorobie – ból nóg nie pozwalał mi poruszać się – jedna wizyta u lekarza p.Kustry Zbigniewa – szybka diagnoza, szybka interwencja pozwoliła mi wrócić do zdrowia i możność chodzenia- pomoc fachowa, z sercem- oraz Człowieka ,który nie pozwoli choremu zostać samemu z bólem i z problem. Wyrazy szacunku, życzę dalszej siły do nas chorych .Pozdrawiam- wdzięczna Teresa

  Odpowiedz
 15. Maria Bębenek
  Maria Bębenek says:

  Był rok 1981, miałam 24 lata jak zaczęły się moje kłopoty z pękającymi żylakami krwotokami na zewnątrz kończyn dolnych – byłam bezradna.Szukałam pomocy u lekarzy i profesorów w krakowskich szpitalach, niestety bezskutecznie.Tak minęło 10 lat, a moja choroba się pogłębiała, miałam bolesne owrzodzenie podudzi, krwotoki i ciągłe bóle nóg.Pan Doktor jest moim lekarzem od 1994 roku, pragnę wszystkim mającym kłopoty naczyniowe polecić tego wspaniałego lekarza.Stosuje różne metody leczenia w tym zabiegi operacyjne.Oprócz tego, że jest nieocenionym, niosącym pomoc, mającym duże doświadczenie i wiedzę lekarzem jest bardzo dobrym człowiekiem.Ma dużą cierpliwość do pacjentów, odpowie na każde Państwa pytania i rozwieje wątpliwości.Ciągle pogłębia swoją wiedzę medyczną, stosuje nowoczesne metody leczenia, co w efekcie przekłada się na trafne diagnozy w rozpoznaniu różnych schorzeń naczyniowych.Skorzystajcie Państwo z Jego doświadczenia i wiedzy- wiem co mówię bo od 11 lat nie mam już krwotoków i owrzodzeń.Chodzę tylko na wizyty kontrolne i polecam wszystkim Gabinet VENAMED Doktora Zbigniewa Kustra.Ja oraz wszystkie osoby którym poleciłam w/w lekarza są bardzo zadowolone z efektów leczenia i wyjątkowego traktowania pacjentów. Wdzięczna pacjentka

  Odpowiedz
 16. P.M.
  P.M. says:

  Dziękuję Panu dr Zbigniewowi Kustrze i całemu personelowi medycznemu Venamedu za uratowanie mnie z problemów zdrowotnych związanych z żylakami. Wspaniali ludzie, fachowa i szybka pomoc, atmosfera jak w domu. Polecam wszystkim którzy mają podobne problemy.

  Odpowiedz
 17. Piotr B.
  Piotr B. says:

  Składam serdeczne podziękowania Panu doktorowi Zbigniewowi Kustra za wielki profesjonalizm w leczeniu mojej nogi. Dotychczasowe, kilkuletnie leczenie w innych placówkach nie przynosiło oczekiwanych rezultatów a wizja amputacji stawała się coraz bliższa. Dzięki Panu Doktorowi moja noga została wyleczona, za co jestem niezmiernie wdzięczny. Życzę dalszych sukcesów zawodowych a wszystkim zainteresowanym szczerze polecam zabiegi wykonywane przez Pana Doktora.

  Odpowiedz
 18. Rittner
  Rittner says:

  Jestem pacjentką dr Kustry od kilkunastu lat. Lekarz niezwykłej wiedzy medycznej i kultury osobistej, a nade wszystko cierpliwy- odpowiada rzeczowo na wszystkie pytania, nawet najbardziej błahe i trywialne. Wszystkim dużo zdrowia życzę, ale gdyby „coś”…polecam dr Kustrę. Dziękuję personelowi pomocniczemu za wyrozumiałość.

  Odpowiedz
 19. Adam Klag
  Adam Klag says:

  Bardzo dobry i profesjonalny lekarz!!!!! Składam Panu dr. Zbigniewowi Kustra podziękowanie za uratowanie mojej chorej nogi,groziła mi amputacja. Jestem pacjentem od doktora od ponad 10 lat i dzięki leczeniu mam uratowaną nogę. Jestem wdzięczny za profesjonalną i pełną oddania opiekę.

  Odpowiedz
 20. Jerzy Kluczkiewicz
  Jerzy Kluczkiewicz says:

  Nazywam się Jerzy Kluczkiewicz z zawodu art.-muzyk(dyrygent,instrumentalista) lat 66,wykonywający swoją pracę najczęściej w pozycji stojącej.Z biegiem lat i wieku w sposób coraz bardziej odczuwalny cierpię na niewydolność żył dolnych kończyn i związanych z tym dolegliwości. Po zabiegu operacyjnym (2003-2004) na obu nogach dolegliwości bólowe uległy(ustąpiły) w sposób zasadniczy poprawiając komfort poruszania się( a również i stania ),oraz samopoczucia.Operacyjne usunięcie niewydolnych żylaków zostało przeprowadzone w gabinecie chirurgicznym dr.Zbigniewa KUSTRY.Czynności operacyjne prowadził dr.med.Zbigniew KUSTRA w mojej ocenie wybitny chirurg i specjalista tej dziedziny.Pragnę zaznaczyć że poddaję się regularnej kontroli prowadzonej przez doktora przyjmując zapisywane medykamenty jak i fachowe zalecenia

  Odpowiedz
 21. Urszula M.
  Urszula M. says:

  Polecam w 100%! Wybitny fachowiec! Operacja przebiegła bez jakichkolwiek komplikacji, z sali operacyjnej wyszłam o własnych siłach, rany pooperacyjne goiły się bardzo dobrze. Noga, która naprawdę nie wyglądała przed operacją ciekawie, wygląda rewelacyjnie… Opieka przed i po operacji po prostu cudowna! Urszula M.

  Odpowiedz
 22. Jula
  Jula says:

  Bardzo dobry lekarz od razu mi pomógł z moimi problemami nóg gdzie cierpiałam i chodzić nie mogłam, przyjął mnie bez terminu.Jestem mu bardzo za to wdzięczna.

  Odpowiedz
 23. Zofia Magdalena Cieślewicz
  Zofia Magdalena Cieślewicz says:

  Pan dr Zbigniew Kustra w sierpniu 2007 roku operował mi żylaki na lewej nodze. Miałam dużo dolegliwości zanim poddałam się operacji: Podczas pobytów szpitalnych bądź choroby – groziło mi zakrzepowe zapalenie – więc musiałam brać zastrzyki przeciwzakrzepowe. Noga puchła podczas chodzenia, zwłaszcza w okresie letnim. Często miałam uczucie ciężkich, obolałych kończyn dolnych. Estetycznie przed operacja noga wyglądała fatalnie. Teraz (2 lata od operacji)wszystko jest dobrze. Uciążliwe dolegliwości ustał a ja wreszcie mogę czuć się jak kobieta i ubierać spódnice! Polecam innym leczenie u pana doktora, który jest niezwykle życzliwy, ciepły w kontakcie z pacjentami i oczywiście jest fachowcem w tym, co robi.

  Odpowiedz
 24. Stanisław W
  Stanisław W says:

  Bardzo dobry chirurg. Operował mi zylaki na dwóch nogach w 2004 i 2005 r i do tej pory nie mam żadnych dolegliwości. Zabiegi zostały wykonane estetycznie nie mam żadnych śladów.Byłem zaskoczony brakiem jakichkolwiek dolegliwości i negatywnych odczuć po narkozie. Bardzo troskliwa opieka pielęgniarska po zabiegach.

  Odpowiedz

Dodaj swoją opinię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *